Korporacja Bijas, Rusiecki, Sadkowski

Kancelaria Radców Prawnych „M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek" jest partnerem Korporacji Kancelarii Prawnych BIJAS, RUSIECKI, SADKOWSKI, skupiającej duże i prężnie działające Kancelarie Prawne w Warszawie, Częstochowie, Katowicach, Trójmieście oraz we Wrocławiu, w której pracuje łącznie ponad 90 prawników w tym radców prawnych i adwokatów. Dzięki temu, niezależnie od miejsca i czasu jesteśmy gotowi do sprawnego i szybkiego świadczenia usług.

W każdym z miejsc, w którym znajdują się Kancelarie skupione w Korporacji klienci mają możliwość osobistego spotkania się z naszymi prawnikami i uzyskania natychmiastowej porady prawnej. Ponadto, dzięki obecności w strategicznych ośrodkach miejskich zawsze możemy reprezentować interesy klientów w sądach i innych instytucjach na miejscu, bez konieczności podróżowania, co pozytywnie wpływa na możliwość zareagowania i koszt obsługi prawnej.

Korporacja Kancelarii Prawnych BIJAS, RUSIECKI, SADKOWSKI to także suma naszych doświadczeń i potężna baza wiedzy. Współdziałamy w sposób solidny i w oparciu o wzajemne zaufanie. Duża liczba prawników sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w każdej dziedzinie prawa.

W zakresie windykacji Korporacja współpracuje z firmą RIGOR SP. Z O.O., oferującą sprawdzone i skuteczne usługi w egzekwowaniu praw wierzycieli.

W skład Korporacji wchodzą następujące kancelarie:

Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki,
M. Szymkiewicz, R. Kurek Sp. p.

ul. Świętojańska 66/4
81-393 Gdynia

Sadkowski i Wspólnicy S.K.A.
ul. Grzybowska 4, lok. U-7A
00-131 Warszawa

ul. Dąbrowskiego 55/4
42-200 Częstochowa

ul. Francuska 34
40-028 Katowice

Kancelaria Adwokacka Bijas
Ul. Skierniewicka 7A
53-117 Wrocław