Porady przez internet

Kancelaria przyjmuje także Państwa zapytania przesyłane drogą elektroniczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci otrzymują informację o czasie i koszcie pomocy prawnej lub po uzgodnieniu szczegółów gotowe rozwiązanie problemu bez konieczności wychodzenia z biura lub z domu.

Zapytania za pośrednictwem Internetu można składać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Po otrzymaniu zapytania w ciągu od 24 do 48 godzin Kancelaria powiadamia Klienta o decyzji w sprawie podjęcia się świadczenia usługi prawnej oraz określa koszt usługi i czas potrzebny do jej wykonania. W przypadku spraw niewymagających dogłębnej analizy będziemy mogli Państwu zaproponować gotowe rozwiązanie.

Korzystanie z usług naszej Kancelarii za pośrednictwem Internetu oznacza dla Klientów wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

W celu uzyskania porady przez Internet zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie lub do przesyłania zapytań bezpośrednio na adres mailowy: info@kancelaria.gdynia.pl.

Uzyskaj poradę
przez internet